Sarıyer’de ev sahibi dehşeti… Kiracısını çıkarmak için köpeğini öldürdü


İstanbul’un Sarıyer ilçesinde12 Mart gününde meydana gelen olay akıllara durgunluk verdi. 4 yıldır ikamette kiracı olarak oturan 31 yaşındaki Timur S., kira konusunda ev sahibiyle tartışmaya başladı.

Kira kontratının bitmemesine rağmen evden çıkarılmak istenen genç adam ev sahibinin hukuk dışı davranışta bulunduğunu belirterek evde oturmaya devam etti.

Sabah’ın haberine göre, kiracısını çıkaramadığı için öfkelenen ev sahipleri Selim E., ve Eyüp E., genç adama evden çıkması için tehditler savurarak, ‘Köpeklerini zehirleyeceğim, seni öldüreceğim, annenin yanına gömeceğim’ şeklinde tehditlerde bulunarak genç adamı darp ettiler.

KÖPEĞİ DARP EDİP, KAPIYI SÖKTÜLER

Olay günü genç adamın ikametine gelen Selim E., ve Eyüp E., bahçe kapısını yerinden sökerek eve girdi.

Bu sırada Timur S.’nin Chow-Chow (Çin aslanı) cinsi köpeğini gören ev sahipleri iddiaya göre yanlarında getirdikleri spreyi köpeğe sıkıp kafasına sert bir cisimle vurdular. Daha sonra kapıyı yerinden söken Selim E., ve Eyüp E., dükkanlarına gittiler.

EV SAHİPLERİ KÖPEĞİ ÖLDÜRDÜ

İkametine geldiğinde köpeğinin yerde yattığını gören Timur S., hayvanının gözünden darbe aldığını fark etti. Bahçe kapısının yerinden söküldüğünü de gören adam, ev sahiplerinin dükkânına gitti.

Adam, kapının burada olduğunu gördü. Daha sonra veterinerin yolunu tutan adam, burada köpeğinin gözlerinden enfeksiyon kaptığını öğrendi. Ev sahiplerinin saldırısı sonucu hastalanan köpek ölünce genç adam savcılığa giderek köpeğini katleden ve evine izinsiz giren iki kişi hakkında suç duyurusunda bulundu

Şikâyet sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı şüpheliler hakkında soruşturma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x
t3sttt